fbpx
Online Cursus Babymassage

 

Het is gelukt {{customer_first_name}},

 

Je hebt de Online Mini Cursus ‘7 tips bij Darmkrampjes’ besteld!

Je krijgt je inloggegevens voor deze cursus in je mail box.

Krijg je binnen 5 á 10 minuten geen mail van mij, check dan even je spam/reclame box!

 

Maar wat super goed! Je gaat je baby helpen!

Wist je trouwens dat…

 

Je nog veel meer kunt doen voor je baby?

 

Wil jij…

 

Een hechte band opbouwen met je baby?

Je baby helpen ontspannen?

Iets super leuks & fijns doen samen met je baby?

 Je baby helpen met in slaap vallen én beter & dieper slapen?

Je baby beter begrijpen en je dus zekerder voelen als ouder?

Heel bewust écht contact maken en je nog meer verbinden met je baby?

Mooie herinneringen maken waar je nog jarenlang van kunt genieten?

Je baby laten weten/voelen dat je er echt voor hem bent en van hem houdt?

Echt samen ‘in het nu’ zijn en volop genieten van je kleintje?

Dat kan!

Door het geven van Babymassage ❤️

En ik leer je heel graag hoe je dat doet!

In een fijne Online Cursus Babymassage die je makkelijk & gewoon fijn thuis kunt volgen.

In je eigen tempo én dat van je baby natuurlijk!

Een praktische, direct toe te passen & “Down to Earth’ cursus voor jou en je baby!

 

De cursus bestaat uit 8 video lessen (waarin de hele massage wordt uitgelegd) én 5 bonussen!

 

Bonusles; Baby Yoga. Echt super leuk om te doen!

Ebook Babymassage. De complete massage uitgeschreven!

Babymassage ‘In het kort’ Een spiekbriefje!

Extra; super waardevolle ‘baby-informatie’

Begeleiding via Mail of Facebook/Instagram

 

In mijn massagepraktijk Fijn! geef ik al bijna 12 jaar cursussen babymassage.

Ik neem je stap voor stap mee en zorg dat jij straks het gehele lieve lijfje van je baby een super fijne massage kunt geven!

Van dat mooie hoofdje tot aan die schattige voetjes! En alles er tussen in.

Zo kun jij je baby helpen ontspannen en ‘werk’ je aan een goede hechting.

De lessen blijven altijd voor je beschikbaar, je kunt ze dus altijd nog ‘ns terugkijken.

Wat erg handig is als je hersenen soms even niet meer mee willen werken ;-).

Volg nu de Online Cursus Babymassage!

Help je baby met ontspannen/slapen/groeien én laat hem voelen hoeveel je van hem houdt.

Deze lage prijs zie je nooit meer terug!

Dus grijp nu je kans!

Klik op de groene knop en voeg deze fijne cursus automatisch toe aan je eerdere bestelling.

Je hoeft dus geen nieuwe betaling te doen!

Online Cursus Babymassage
Online Cursus Babymassage

Meer weten over de Online Cursus Babymassage?

Lees dan hieronder verder!

Stel je eens voor dat…

 

  • Je technieken beheerst waarmee je je baby altijd en overal een fijne massage kunt geven.
  • Je baby na jouw massage heerlijk ontspannen is en lekker lang gaat slapen; me-time!
  • Je je baby beter leert kennen en begrijpen, waardoor je je zekerder en relaxter voelt als ouder.
  • Je echt even tot rust kunt komen, want van het masseren van je baby wordt je zelf ook heel ontspannen. Bonus!
  • Je op een eenvoudige manier elke dag even echt contact maakt en je kunt verbinden met je baby.
  • Je baby zich fijn & vrolijk voelt. Je weet het he? Blije baby = Blije ouders!
  • Je eigenlijk als vanzelf ‘werkt’ aan een sterke band met je baby; een goede hechting! Daar pluk je nog jaren de vruchten van!

Zo leg je een sterke basis voor een leven vol vertrouwen, gezondheid en plezier voor je baby.

 

Dat is Fijn toch?

Klik & kijk!

Voor een Sneak Peak van de Online Cursus Babymassage!

Klik & lees meer over de vele voordelen van Babymassage!

Babymassage:

  • Stimuleert de aanmaak van oxytocine, ook wel het knuffelhormoon genoemd. Door huid-op-huid contact komt dit hormoon vrij bij moeder én kind. Dit hormoon helpt bij een goede hechting van je baby!
  • Vergroot het lichaamsbesef en zelfvertrouwen van je baby
  • Bevordert de spierontwikkeling, groei, motoriek, doorbloeding en ademhaling van je baby.
  • Heeft een positief effect op de ontwikkeling van de hersenen van je baby.
  • Stimuleert het immuunsysteem en verhoogt de weerstand tegen ziektes bij je baby.
  • Zorgt ervoor dat je baby na de massage heerlijk ontspannen is, waardoor hij dieper en rustiger slaapt.
  • Leert je baby om zich makkelijker over te geven aan ontspanning en slaap.
  • Helpt je baby bij het ontdekken van zijn eigen lichaam; super waardevol voor de toekomst!
  • Zorgt ervoor dat je je baby beter leert kennen en je daardoor heel goed weet hoe het gaat met je baby. Waardoor je je minder onzeker en sterker in je rol als moeder voelt.
  • De eerste 5 levensjaren zijn het belangrijkst voor het opbouwen van een sterke band tussen jou en je baby en daar draagt massage voor een groot deel aan bij!

Babymassage heeft dus heel veel voordelen. Maar het is vooral ook super leuk om te doen! Het is fantastisch om zo’n lief babylijfje te masseren en te leren kennen. Het zachte buikje, de mollige beentjes, lekkere billetjes en lieve teentjes. En baby’s vinden het heerlijk om gemasseerd te worden en alle aandacht van mama of papa te krijgen. Echt genieten voor jullie allemaal dus!

“Inge, dank voor de leuke cursus babymassage, Mika en ik hebben genoten! Het is heerlijk om te merken hoe hij bij elke massage meer kan ontspannen. Na de massage slaapt hij uren, terwijl hij anders overdag halve uurtjes slaapt. Ik vond het erg leuk om alle ‘handgrepen’ te leren en vooral ook om te ontdekken waar Mika een grote glimlach van op zijn gezichtje krijgt, heerlijk! Fijn dat ik na deze lessen ook echt voel dat ik het toe kan passen. Dank dank! ” Esther en Mika

“Dit is nou een cursus die ik elke baby (én ouder) gun. Ik begon met deze cursus toen mijn zoontje 1,5 maand was en flinke last had van krampjes. Wat was het fijn om hem wat verlichting te kunnen geven en zo samen helemaal rustig te kunnen worden. Ik kan ook gewoon voelen hoe het onze band nog meer versterkt en verdiept heeft. De manier waarop alles uitgelegd wordt, vond ik heel prettig, duidelijk, soms met een leuke kwinkslag wat het lekker licht houdt en vooral leerzaam. En ik vond het uiteindelijk ook gewoon erg leuk om te doen. Wat mij betreft hoort dit in elk kraampakket thuis!”
Miriam en Bodhi

Inhoud cursus:

 

De cursus bestaat uit 8 videolessen waarin de massage langzaam wordt opgebouwd en uitgebreid.

Zo kan je baby rustig wennen aan de massage en heb jij de tijd om de technieken te leren en te herhalen. Die rust en herhaling is fijn als je net bevallen bent en je hersenen nog niet helemaal als vanouds werken 😉

Maar ook voor je baby is dit erg belangrijk. Je kunt je baby niet meteen vanaf het begin de hele massage geven. Als je baby er langzaam aan kan wennen gaat hij steeds meer herkennen en ontspannen.

Daarnaast leer je op deze manier je baby steeds beter kennen en kun je zien wat hij fijn vindt tijdens de massage.

 

En je krijgt nog meer Fijns!

Bonusles; Baby Yoga

Baby Yoga is een hele mooie toevoeging op de babymassage, zo kun je de band met je kindje nog verder versterken. Groot favoriet bij heel veel baby’s en super leuk om te doen samen! Ook papa’s vinden dit geweldig om te doen met hun baby! Probeer maar uit 😉

Ebook; Babymassage

Waarin de hele massage is uitgeschreven, dit document kun je downloaden en altijd blijven gebruiken. Net zoals de video’s natuurlijk!

Babymassage 'In het superkort!'

Een soort spiekbriefje. De hele massage in een paar woorden. Super handig! Als je dit uitprint of digitaal bekijkt/download, heb je altijd de juiste massagegrepen en volgorde bij de hand!

Favoriet van mijn fijne klanten! 😉

Super waardevolle extra 'baby-informatie'

Over verschillende onderwerpen met betrekking tot je baby. Zoals info over dragen/tillen, huilen, ontzwangeren, tummy tub, enzovoort.

Begeleiding via Mail, Instagram of Facebook

Ik ben er voor je als je vragen hebt tijdens en ook na het volgen van de cursus!

“Ik ben de online cursus Babymassage aan het volgen. Het zijn hele duidelijke en rustig uitgelegde video’s. De steekwoorden die Inge gebruikt zijn ook echt fijne ezelsbruggetjes om te onthouden. De video’s duren ook niet zo lang, waardoor je je aandacht er gemakkelijk bij kunt houden. Mijn dochter en ik zijn heel blij met deze cursus!” Mirre

“Ik ben super tevreden over de cursus babymassage. Ik ben de online cursus gaan volgen, omdat ik ivm de coronacrisis geen cursus kon volgen zoals bij mijn eerste dochter. De online lessen van Inge doen niet onder aan een ‘live’ les. De lessen zijn super duidelijk en leuk om te volgen. Ik kijk vaak even terug voor ik de massage geef, super fijn! Mijn dochtertje geniet ervan en ik ook!” Kim

Na deze cursus;

 

  • Weet jij precies hoe je je baby een geweldige massage kunt geven en kunt helpen ontspannen
  • Is het eenvoudig om dagelijks écht contact te maken met je baby, waardoor je je baby steeds beter leer kennen.
  • Kun je, als je regelmatig blijft masseren, zorgen dat je baby opgroeit tot iemand vol zelfvertrouwen, die zijn lichaam goed kent en goed gehecht is.

 

Een super mooie basis dus!

“Ik kan de cursus babymassage aan iedereen aanraden! De video‘s zijn eenvoudig, niet te lang en met een goede lading humor. Een hele leuke manier om een speciaal momentje met je baby te creëren. Een hele massage lukt nog niet, maar de kleine momentjes zijn al heel Fijn!” Nancy

“Ik vind de video’s heel fijn! Inhoud is laagdrempelig. Voor iedereen te begrijpen en uit te voeren. Vind het ook heel fijn dat je gewoon zegt dat soms dingen niet lukken of (nog niet) fijn gevonden worden door je baby en dat dat niet erg is.

Als nieuwe mama zijn er veel onzekerheden en twijfels. Maar zoals dit wordt uitgelegd en voorgedaan is er geen twijfel dat je het niet goed doet ofzoiets. Fijn!Rian

Online Cursus Babymassage
Online Cursus Babymassage

Hoe werkt het?

 

Omdat je zojuist de Online Mini Cursus met 7 tips bij Darmkrampjes hebt besteld wil ik je nu graag eenmalig 50% korting geven op deze fijne cursus babymassage. Als je klikt op de groene bestelknop wordt de cursus automatisch toegevoegd aan je account en krijg je direct toegang tot de Online Cursus Babymassage (en natuurlijk ook tot de Online Mini Cursus met 7 tips bij Darmkrampjes).

In de 1e les kun je leren wat je nodig hebt om een fijne massage te geven en de volgende lessen ga je met de massage aan te slag. Er zitten steeds een paar dagen tussen de volgende lessen, dit om je de kans te geven om te oefenen en je baby rustig te laten wennen aan de massage.

Je leert in één maand alle technieken (de gehele babymassage) en kunt ze in de maanden daarna blijven oefenen met de video’s. Alle video’s blijven altijd voor jou beschikbaar. Dus ook voor een eventuele 2e baby 😉

Zo kun je dus op elk moment elke video nog eens bekijken! Even je geheugen opfrissen als dat nodig is, een groot voordeel van het volgen van een online cursus 😉

“Superfijne online cursus! Je hebt aan alles gedacht, goed zichtbaar, veel tips en aan het einde nog even herhalen. Je legt het heel duidelijk uit, met aandacht en humor gedaan. Jouw pdfjes met info zijn ook heel handig en leerzaam. Veel fijne info voor jonge moeders.” Antoinette en Florian

“Ik heb de cursus samen met mijn man gevolgd en dat was super leuk want papa’s hebben meestal niet zo veel tijd voor de kleintjes. Kundige en lieve Inge heeft aan ons alles goed uitgelegd. Na elke les was zowel ik, mijn man en ons kindje helemaal ontspannen! :)” Anna, Thomasz en Leon

Heb je een vraag?

 

Grote kans dat je het antwoord hieronder in een van de FAQ’s vind!

Zo niet, dan hoor ik het natuurlijk graag! Stuur je me even een Berichtje?

Huh? ONLINE massage, kan dat eigenlijk wel?

Ja dat kan zeker! Ik heb jarenlang diverse kindermassage cursussen gegeven in mijn massagepraktijk Fijn! En nu heb ik al mijn ervaring en kennis samengebracht in deze leerzame en leuke Online Cursus Babymassage. Door de stap voor stap video’s die ik voor je gemaakt heb is het net alsof je met je baby bij mij in de praktijk zit! Het enige verschil is dat je nu fijn in je eigen vertrouwde omgeving blijft en dat je de cursus precies dan kunt volgen wanneer het voor jou en je baby het beste uitkomt!

Waarom een ONLINE cursus?

  • Je kunt deze cursus helemaal in je eigen tijd volgen en dus goed het slaap- of eetritme van je baby blijven volgen! Ook als dat nogal eens wisselt, per week…of per dag.
  • Je kunt de technieken rustig in je eigen vertrouwde omgeving leren. Alles is al nieuw voor (en met!) een baby, dus het is fijn dingen die nieuw zijn te leren in een omgeving die voor jullie beide goed voelt. Baby’s raken snel overprikkeld! Dit is nog eens extra fijn bij kinderen die te vroeg geboren of geadopteerd zijn. Ook voor een huilbaby is het heel fijn om veilig thuis gemasseerd te worden,
  • Je hoeft je alleen maar op je eigen baby te focussen. Je kunt je ontspannen en de dingen die je aan het leren bent goed op slaan. Je hebt geen “oh nee wat als mijn baby straks gaat huilen!” gedachtes. Heel fijn en het leren gaat daardoor ook makkelijker.
  • Je hoeft geen oppas te regelen voor je andere kind(eren). Je volgt deze cursus gewoon in de avonduren of terwijl je andere kind(je) slaapt of op de opvang/school is.
  • Is je verlof voorbij? Ook wanneer je weer aan het werk bent is deze cursus makkelijk te volgen. Bijvoorbeeld op je vrije dag, in het weekend of in de avond!
  • Wanneer je baby een slechte nacht heeft gehad (en jij dus wrs ook…) of je baby een regeldag heeft, kun je de cursus gewoon even laten voor wat ie is. Als je de massage onder de knie hebt is het dan natuurlijk juist fijn om de technieken toe te passen!
  • Je partner kan de cursus ook volgen! Of jullie leren gezellig samen hoe je je baby kunt masseren. Misschien vinden opa en oma het ook leuk om te oefenen?
  • Je kunt kiezen op welke manier je de massage wilt leren; je kunt bijvoorbeeld de technieken oefenen op een pop als je baby slaapt en ze daarna, als je ze een beetje onder de knie hebt, toepassen op je baby. Of je kijkt de video’s samen met je baby en masseert meteen mee, dat is ook een fijne optie!
  • Heb je een tweeling (zoals ik ;-))) dan is een online cursus ook super fijn!

Je ziet het; allemaal goede redenen om te kiezen voor deze online cursus! 😉

Voor wie is deze cursus geschikt?

Dat is een makkelijke vraag! Voor iedereen met een baby! 😉

En vooral voor iedereen die het belangrijk vindt om z’n baby te helpen met ontspannen

Voor iedereen die z’n baby veilig wil laten hechten en samen een sterke band wil opbouwen

En voor iedereen die graag écht contact wil maken met z’n baby

De massagetechnieken zijn eenvoudig en door iedereen te leren!

Kost het volgen van deze cursus veel tijd?

Nee. Dit is geen cursus waar je uren voor hoeft te studeren of veel ingewikkelde dingen voor hoeft te leren! De videolessen zijn eenvoudig te volgen en duren express niet al te lang. Je kunt de lessen eerst even zelf kijken of meteen samen met je baby.

Is babymassage zweverig?

Nee. Wanneer je je baby masseert ben je met je volle aandacht in het hier en nu. Bij je baby! Niks zweverigs aan ;-). De cursus is heel praktisch opgezet en je kunt de massage technieken meteen toepassen.

Vanaf welke leeftijd?

Dat kan al heel snel! Eigenlijk zo snel als je er zelf klaar voor bent. Direct na de geboorte van je baby komt er veel op je af, dan is masseren waarschijnlijk niet het eerste waar je aan denkt. Maar zodra er weer iets meer rust is kun je direct beginnen! Dat is ook één van de vele voordelen van het volgen van een online cursus: je kunt vroeg beginnen met het masseren van je kindje.

Het volgen van een cursus buitenshuis is met een baby van bijvoorbeeld 2 weken nog een hele uitdaging. Voor je jonge baby geeft het volgen van een cursus in een vreemde ruimte, met nieuwe mensen en andere baby’s veel prikkels (en voor jezelf ook natuurlijk!). Dus dan kun je eigenlijk pas vanaf zo’n 6/7 weken starten met de cursus.

Voor sommige kindjes is het, omdat ze snel overprikkeld raken, zelfs beter om nog wat later te starten met een cursus op locatie. Terwijl deze jonge baby’s juist al veel baat kunnen hebben bij een ontspannende massage van mama of papa!

Vanaf ongeveer 10 maanden gaat je baby steeds meer op onderzoek uit past een cursus Dreumesmassage beter!

Wat heb je nodig?

  • je baby 😉
  • wat (natuurlijke) massageolie (ik heb een tip voor een fijne babymassage olie die je online kunt kopen!)
  • een smartphone, tablet of laptop
  • jouw aandacht en tijd!

“Een echte aanrader babymassage van Fijn! Inge legt met heel veel rust en enthousiasme de verschillende massage bewegingen uit. Mijn vriend en ik volgden de cursus samen met onze dochter. Ze genoot van begin tot einde. We passen de babymassage nog heel vaak toe. Wanneer ze krampjes heeft of gewoon om gezellig samen te zijn. Echt genieten! Inge bedankt!”
Floris, Nynke en Mar

“Ik heb genoten van de cursus. Naast het leren van de technieken vond ik het prettig om me tijdens de lessen zo gericht op mijn kindje te kunnen focussen. Het bood gelegenheid om haar lijfje te ontdekken en ook te leren wat ze fijn vindt en wat niet. Een mooi moment om mijn kindje nog beter te leren kennen.”
Sarah & Linde

Klik & lees meer over Inge!

Wie ben ik?

 

Als je een cursus bij me gaat volgen wil je natuurlijk ook graag weten wie ik ben!

Ik stel me graag even aan je voor 😉

Ik ben Inge; Masseur, Docent Babymassage, Kindermassage en Kinderyoga, Leerkracht Basisonderwijs en Psycholoog.

En moeder! Van een lieve tweeling én van mijn 3e kindje “Fijn!’ 😉 

Met mijn bedrijf Fijn! help ik al sinds 2010 groot & klein met ontspannen. Ik heb 8 jaar een succesvolle massagepraktijk gehad voor (zwangere) vrouwen, baby’s & kinderen en ben nu inmiddels alweer ruim 4 jaar bezig met het geven van Online Cursussen Baby en Kindermassage. Super leuk! Want online kan ik nog veel meer gezinnen helpen. En dat doe ik met heel veel plezier!

Mijn missie; de wereld een fijnere plek maken. Fijn voor groot én klein

En volgens mij begint dat bij de basis; een gelukkig gezin. Echte liefdevolle aandacht voor iedereen binnen het gezin (en ja dus ook voor jezelf!) is daarbij super belangrijk. Het gezin als veilige plek waarin iedereen volledig zichzelf mag zijn. Er zijn natuurlijk vele manieren waarop je hier aan kunt ‘werken’. Het geven en krijgen van massages is daarvan misschien wel een van de fijnste! Je zegt met je handen; ik zie je, ik hou van je, ik neem de tijd voor je, ik ben er voor je, jij mag er zijn zoals je bent, je bent hier veilig, ik help je ontspannen.

Mijn bijdrage aan jouw fijnere gezin

Ik wil graag zoveel mogelijk ouders leren hoe ze hun kind een fijne massage kunnen geven! Daarom heb ik al mijn kennis en ervaring van de afgelopen 12 jaar samengebracht in 4 mooie online cursussen kindermassage, waarvan deze cursus babymassage er eentje is! Zodat jij op een makkelijke manier écht contact kunt maken met je baby. Gewoon thuis in je eigen vertrouwde omgeving op een moment dat het jullie past. Heel fijn voor je baby, maar ook voor jou! Gelukkig samen leven als gezin is namelijk zoveel makkelijker wanneer je een sterke band met elkaar hebt!

Doe je mee aan mijn missie en ga jij ook jouw baby masseren? Ik leer het je heel graag!

Liefs, Inge

“Ik vond de cursus heel erg leerzaam en ons kindje vindt het heel fijn! Je hebt echt even een momentje met je kindje en lekker in je eigen omgeving. Helemaal in deze tijd met Corona heb je toch nog de mogelijkheid om een cursus te volgen.​” Willeke

“Toen ik voor het eerst hoorde over een online babymassage-cursus dacht ik meteen terug aan mijn eerste kindje. Toen heb ik 4 keer een babymassage-les bijgewoond en ik vond het in eerste instantie dan ook een raar idee om dit online aan te bieden. Ik vond het toen juist zo leuk om een activiteit met mijn kleintje te doen, dat zoek je toch niet online?!?
Maar uiteindelijk ben ik toch deze cursus van Fijn! gaan doen en terwijl ik bezig was kwamen de herinneringen van 5 jaar terug naar boven. Aan hoe ik mijn dochter wakker moest maken om naar de cursus te gaan, hoe ze soms in de auto huilde, aan hoe ze soms juist net gegeten had als ik wilde gaan masseren of gewoon klaar was met gemasseerd worden terwijl de les nog niet afgelopen was.
En ineens begreep ik de meerwaarde van een online cursus. Precies op de momenten dat mijn zoontje er klaar voor is en ik er zin in heb, kan ik gaan masseren. En ik kan stoppen zodra een van ons het welletjes vindt. Terugkijken naar een eerdere les? Geen probleem! Bij de live cursus moest ik alles teruglezen op blaadjes en vaak wist ik dan toch niet meer precies wat nou ook alweer de bedoeling was (iets met een wazig moederbrein 😉 Online is dat uiteraard geen probleem!
En dan is er nog het plezier om Inge de lessen te zien geven. Ze is zo benaderbaar en relaxt dat het net voelt alsof een vriendin je uitlegt wat je moet doen. Maar tegelijk is het duidelijk dat ze weet waar ze het over heeft en geeft ze heel duidelijke uitleg en begeleiding. De lessen zijn makkelijk terug te zien en al met al een zekere weg naar een blije baby en dus een blije mama 😉 Bedankt Inge!”
Ellen

Online Cursus Babymassage

Een Ontspannen & Goed Gehechte Baby door Eenvoudige Massagetechnieken!

Het mooiste kado dat je je baby (en jezelf) kunt geven!